Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


KUDZU 90 KAPSUŁEK LABORATORIA NATURY Powiększ do pełnego rozmiaru

KUDZU 90 KAPSUŁEK LABORATORIA NATURY

KUDZU 90 KAPSUŁEK LABORATORIA NATURY

Preparat przeznaczony do uzupełnienia normalnej diety, w szczególności:

  • Pragnących wzbogacić swoją diete w izoflawony roślinne.

 

Kudzu firmy Laboratoria Natury to unikalny preparat zawierający w swym składzie Izoflawony

Więcej szczegółów

1 dostępny

51,00 zł

KUDZU 90 KAPSUŁEK LABORATORIA NATURY

O Kudzu

Kudzu (pueraria lobata) to pnącze rosnące głównie w krajach azjatyckich. Rośnie bardzo szybko – dzienny przyrost to ok. 30 cm. Charakteryzuje się dużymi liśćmi i mocno pachnącymi, pięknymi kwiatami. Wszystkie zastosowania kudzu były przekazywane z pokolenia na pokolenie. W latach 80-tych XX wieku tą egzotyczną rośliną zainteresowali się amerykańscy naukowcy. Zaczęła się nowa era odkrywania właściwości kudzu.

 

Pozyskiwanie

Suplement diety Kudzu Laboratoria Natury zawiera wysuszony i sproszkowany korzeń kudzu wzbogacony o odpowiednią dawkę najwyższej jakości ekstraktu z korzenia kudzu. Ekstrakt ten pozyskiwany jest całkowicie naturalnymi metodami z korzeni dziko rosnącej rośliny kudzu. Dzięki tej niezwykle prostej, pozbawionej chemii metodzie zachowana jest w surowcu odpowiednia ilość wartościowych izoflawonów, a przede wszystkim daidzyny i daidzeiny.

Skład

1 kapsułka zawiera 345 mg sproszkowanego korzenia kudzu (Pueraria lobata), 150 mg ekstraktu z korzenia kudzu (Pueraria lobata), (jest to równowartosc minimum 80 mg izoflawonów roślinnych).
Maksymalna porcja dzienna (2 kapsułki) 690 mg sproszkowanego korzenia kudzu (Pueraria lobata), 300 mg ekstraktu z korzenia kudzu (Pueraria lobata).

 

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

 

Uwaga

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Produkt nie powinien być stosowany przez osoby  uczulone na którykolwiek z jego składników.Preparat może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Wskazania:

kapsułki zawierające ekstrakt z korzenia oraz sproszkowany korzeń Kudzu Vine (Pueraria Lobata). Stanowią uzupełnienie diety w izoflawonoidy

Sposób użycia

W zależności od indywidualnych potrzeb od  1-2 kapsułek dziennie, podczas posiłku. Popić szklanką wody. Nie należy  przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.