Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


HERBS OF LIFE TONIK BALANS 1LITR STARPHARMA Powiększ do pełnego rozmiaru

HERBS OF LIFE TONIK BALANS 1LITR STARPHARMA

5 dostępnych

29,00 zł

Herbs of Life, Tonik Balans 1000 ml, Suplement diety
Zawiera:
Sok z aloesu
Wyciąg z liści karczocha
Wyciąg z liści zielonej herbaty
Wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego

Właściwości: Herbs of Life Tonik Balans 1000 ml, to preparat zawierający unikalne połączenie pięciu wysokiej jakości naturalnych składników roślinnych. Unikalne i kompleksowe działanie Toniku Balans wynika z połączenia soku z liści aloesu, ekstraktu z liści zielonej herbaty, ekstraktu z liści karczocha, ekstraktu z liści pokrzywy zwyczajnej oraz korzenia mniszka lekarskiego. Dzięki składnikom korzystnie wpływa na funkcjonowanie i pracę organizmu, a w szczególności:
Sok z aloesu korzystnie wpływa na pracę układu żołądkowo-jelitowego i wspomaga trawienie.
Wyciąg z liści karczocha wspomaga prawidłową pracę wątroby oraz funkcję wydalniczą nerek dzięki czemu pomaga w naturalnym oczyszczaniu organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.
Wyciąg z liści zielonej herbaty wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów, co jest pomocne w regulacji masy ciała. Ochrania DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym.
Wyciąg z liści pokrzywy wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu, korzystnie wpływa na siły witalne oraz wspomaga krążenie.
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego oraz korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Herbs of Life Tonik Balans 1000 ml zawiera substancje słodzące: glikozydy stewiolowe otrzymywane z liści stewii.

Zawartość składników w zalecanej dziennej porcji produktu:

Składnik Zawartość
w 50 ml toniku
Sok z aloesu
Wyciąg z liści karczocha
Wyciąg z liści zielonej herbaty
Wyciąg z liści pokrzywy zwyczajnej
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 15 ml
50 mg
50 mg
50 mg
50 mg
50 mg

Składniki: Sok z aloesu (Aloe barbadensis); stabilizator: ksylitol; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; ekstrakt z liści karczocha (Cynara scolymus); ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis); ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica); ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum off.); koncentrat soku pomarańczowego; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.
Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: Należy przyjmować 50 ml (5 łyżek) dziennie toniku. Należy rozcieńczyć tonik przed spożyciem w stosunku 1:1. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt ze względu na wysoką zawartość naturalnych surowców roślinnych jest nieklarowny i na dnie może pojawić się osad.

Opakowanie zawiera 1000 ml płynu