Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


CandiSTOP 60 kapsułek A-Z MEDICA Powiększ do pełnego rozmiaru

CandiSTOP 60 kapsułek A-Z MEDICA

Candi STOP 60 kapsułek A-Z MEDICA

Składnik preparatu:

  • wspierają naturalną odporność organizmu przeciw drożdżakom Candida.


Więcej szczegółów

1 dostępny

39,90 zł

Candi STOP 60 kapsułek A-Z MEDICA

Suplement diety 

Suplement diety CandiSTOP zawiera wyciąg z nasion grapefruita i czosnek, od dawna znane ze swoich właściwości kontroli rozwoju mikroorganizmów. Znajdujące się w preparacie szczepy bakterii probiotycznych wzbogacają naturalną florę fizjologiczną, a dzięki temu przeciwdziałają rozrostowi drożdżaka Candida albicans. Żyje on w układzie pokarmowym co trzeciego człowieka i zazwyczaj jest niegroźny. Gdy jednak naturalna flora bakteryjna ulega wyjałowieniu, na przykład pod wpływem antybiotykoterapii lub złej diety, to ten niegroźny drożdżak może się nadmiernie namnożyć oraz wywołać szereg przykrych dolegliwości. 

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
Ekstrakt z pestek grapefruita, suszony czosnek, bakterie probiotyczne:Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus. 

Sposób użycia:
2 kapsułki 1 raz dziennie do posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.