Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


CZERWONA GLINKA 100G Powiększ do pełnego rozmiaru

CZERWONA GLINKA 100G

Naturalna w proszku

Do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień

Więcej szczegółów

1 dostępny

8,00 zł

Czerwony kolor glinki uzależniony jest od zawartości związków żelaza i miedzi. Glinka polepsza krążenie krwi, ułatwia dostęp tlenu do głębokich warstw skóry, usuwa reakcje alergiczne. Polecana w szczególności do skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwień i podrażnień oraz cery naczyniowej z oznakami zmęczenia.

 

Stosowanie: Potrzebną ilość produktu rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1. Starannie zmieszać do uzyskania jednolitej masy. Nie doprowadzać do wyschnięcia. Nie wskazane stosowanie metalowych naczyń.

 

Odświeżająca maseczka do twarzy

Starty na drobnej tarce świeży ogórek zmieszać z rozdrobnioną do konsystencji śmietany glinką. Dodać stołową łyżkę mleka. Nanieść maseczkę na twarz na 10 – 15 minut. Zmyć chłodną wodą.

Przy regularnym stosowaniu glinka ma działanie nawilżające, odświeżające i tonizujące.

 

Napinająca maseczka do twarzy

Zmieszać 3 łyżeczki glinki z 3 stołowymi łyżkami mleka i 1 łyżeczką miodu. Nanieść maseczkę na twarz na 10 – 15 minut. Zmyć ciepłą wodą. Maseczka zmniejsza obrzęki, wspomaga wygładzanie zmarszczek.

 

Maseczka do włosów

Do rozdrobnionej glinki o konsystencji śmietany dodać 1 łyżkę stołową octu. Mieszankę nanieść na włosy na 20 minut. Następnie dokładnie spłukać wodą.

 

Okłady

Gotowy produkt nanieść na problematyczny odcinek skóry. Przykryć kompresem z gazy i zawinąć. Po upłynięciu 60 minut kompres zdjąć. Przemyć skórę ciepłą wodą. Nanieść krem nawilżający

Okłady przyspieszają proces odnowy, efektywnie walczą z cellulitem.