Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


Krem-żel MALAWIT 75ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Krem-żel MALAWIT 75ml

Krem-żel MALAWIT 75ml

Więcej szczegółów

1 dostępny

35,00 zł

Krem-żel MALAWIT jest przeznaczony w celach higienicznych (profilaktycznych) i kosmetycznych. Aktywnym komponentem krem-żelu jest wielofunkcyjny higieniczny(bazowy) środek Malawit, który zapewnia antyseptyczne i antybakteryjne działanie praktycznie na wszystkie rodzaje tlenowej i beztlenowej mikroflory(wliczając niektóre wirusy i grzyby), z dezodorującym działaniem. Neutralny żel, znajdujący się w składzie kremu-żeli Malawit zapewnia głębokie wchłanianie komponentów w tkanki, przedłuża jego działanie, co powoduje efektywną regenerację tkanek. Gliceryna i olej z pestek winogron nawilżają i zmiękczają skórę.

Sposób użycia: Krem-żel MALAWIT stosowany jest jako efektywny wspomagający środek przy procesach zapalnych błon śluzowych i skóry. Przy uszkodzeniach skóry i tkanek miękkich:

-Przy uszkodzonej powierzchni skóry, krwiakach na ciele, rekomenduje się smarowanie miejsca 2-4 razy na dobę,

-Przy zapaleniach tkanek miękkich układu ruchowego (zwichnięcia, rozciągnięcie) delikatnie wmasować krem-żel MALAWIT dla zmniejszenia obrzęku i efektu znieczulającego,

-Przy urazach nosa, na zmniejszenie obrzęku i znieczulenia zalecane jest nakładanie krem-żelu bez wcierania 2-4 razy na dobę.

W kosmetologii: Krem-żel MALAWIT stosowany jest do pielęgnacji skóry niedoskonałej, skłonnej do podrażnień i zapaleń. Środek zapobiega wiotczeniu skóry. Krem- żel stosuje się codziennie na czystą cerę.

W dermatologii: Zalecane jest stosowanie MALAWITU przy pierwszych oznakach opryszczki na ustach. Nanieść preparat na miejsca wysypki 3-4 razy dziennie nie zmywając, można razem z bazowym środkiem MALAWIT.