Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


Kapsułki z omułka zielonowargowego - 150 kapsułek Powiększ do pełnego rozmiaru

Kapsułki z omułka zielonowargowego - 150 kapsułek

1 kaps=0,43zł

Więcej szczegółów

14 dostępnych

64,90 zł

OMUŁEK ZIELONOWARGOWY

Nowozelandzkie muszle występują jedynie na wybrzeżach Nowej Zelandii, są one tam używane jako powszechny środek spożywczy.

Pierwotni mieszkańcy Nowej Zelandii, Maorysi, spożywający małże zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby reumatyczne i reumatoidalne, potwierdziły to wieloletnie badania przeprowadzone przez grupy badaczy.

 Koncentrat otrzymywany z małż zielonych zawiera bezcenne minerały, mikroelementy, aminokwasy i glukozaminoglikany (GAG), które wykorzystywane są w procesach regeneracji skóry, tkanki łącznej i chrząstki stawowej.

Kojące działanie Glukozaminoglikanów zostało docenione przez rzesze naszych klientów cierpiących na:

  • Zwyrodnieniowe zapalenia stawów
  • Reumatoidalne i reumatyczne  zapaleniem stawów, artrozy 
  • Urazy kości, torebek stawowych, ścięgien
  • Bóle kręgosłupa
  • Egzemy, alergie, łuszczyce, atopowe zapalenia skóry
  • Astmę i infekcje górnych dróg oddechowych
  • I szereg innych dolegliwości zdrowotnych 

  

Jedna kapsułka zawiera 500 mg czystego koncentratu z małż nowozelandzkich Perna Canaliculus, w tym12 mg Glukozaminoglikanów.

Sposób użycia:

2 - 3 kapsułki dziennie połykać w całości popijając wodą.

Suplementy diety nie może być stosowany, jako substytut zrównoważonej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.  Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu do 25°C. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.