Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


Siedmiopalecznik z ekstraktem pijawki lekarskiej Powiększ do pełnego rozmiaru

Siedmiopalecznik z ekstraktem pijawki lekarskiej

17,90 zł

Preparat o bogatej formule wykorzystujący aktywność składników naturalnych: siedmiopalecznika, papryki i ekstraktu śliny pijawki lekarskiej.

Hirudoterapia, czyli wykorzystanie działania pijawek staje się coraz bardziej popularne. W gruczołach ślinowych pijawki można znaleźć ponad 15 substancji biologicznie czynnychposiadających niepowtarzalne właściwości. Do substancji tych należą m.in.: hirudyna, destabilaza, orgelaza, antystatyna, dekorzin, kalina, egliny.

Ekstrakt z pijawki lekarskiej zawiera składniki o działaniu przeciwzapalnym, bakteriostatycznym, immunostymulującym, przeciwmiażdżycowym, przeciwniedokrwiennym i limfogennym. Skutecznie pomaga wyeliminować pajączki i drobne skrzepy, przynosi ulgę zmęczonym nogom, zmniejsza obrzęki, normalizuje krążenie krwi przy żylakach, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zmniejsza ich kruchość.

Siedmiopalecznik działa regenerująco, usuwa toksyny. W medycynie ludowej wykorzystywany jest ze względu na właściwości przeciwzapalne, gojące i antyseptyczne.

Papryka zawierająca karoten, witaminę A, witaminy z grupy B, PP, mikro- i makroelementy, poprawia ukrwienie.

Wskazania do stosowania:

Wspomagająco w profilaktyce dysfunkcji naczyniowej (obrzęki, uczucie ciężkości nóg, pajączki, żylaki).

Producent: Elixir, Ukraina

Pojemność: 75ml