Kategorie

Producenci

Dostawcy

Dotpay


TŁUSZCZ REKINA Z GLISTNIKIEM  (jaskółcze ziele) Powiększ do pełnego rozmiaru

TŁUSZCZ REKINA Z GLISTNIKIEM (jaskółcze ziele)

Krem stosowany przy zapaleniach skóry, łuszczeniu skóry, wysypkach alergicznych, czyrakach, odmrożeniach. Unikalność kremu polega na tym, że po raz pierwszy w praktyce światowej wykorzystane zostały dwa mocne naturalne środki stosowane w walce z zapaleniem skóry, grzybicą, egzemą, wysypkami alergicznymi łuszczeniem i podrażnieniami skóry różnego rodzaju.

Więcej szczegółów

23,00 zł

Squalamine - substancja z której składa się tłuszcz rekina, działa jak silny naturalny antybiotyk, skuteczny przy różnego rodzaju chorobach skórnych. Squalamine to przeciwbakteryjny, przeciwgrzybiczny środek, który zwiększa właściwości odpornościowe skóry, goi małe rany i aktywnie zwalcza objawy alergiczne.

Glistnik – znany środek stosowany w medycynie naturalnej przy różnych chorobach skóry, czyrakach, zapaleniach skóry, egzemach, działa jak antybiotyk.

Olejki eteryczne drzewa herbacianego i eukaliptusa nasilają działanie tłuszczu rekina i glistnika, poza tym posiadają działanie przeciwwirusowe i antybakteryjne. Olejek eteryczny lawendy i ekstrakt arniki górskiej goi ranki i drobne skaleczenia, redukują świąd i łuszczenie, zmiękczają skórę, usuwają alergiczne wysypki przy ukąszeniach owadów.

Sposób użycia: Nanieść na miejsca problemowe, wetrzeć do całkowitego wchłonięcia. Przy ukąszeniach owadów wetrzeć krem w miejsce ukąszenia.